Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Wykładziny dywanowe

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 20.10.2016
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych i kompleksowych usług dotyczących produkowania oraz dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów wykładzinowych. Jesteśmy w stanie zapewnić dopasowanie poszczególnych wykładzin do pomieszczeń zarówno w budynkach firmowych, instytucjach a jednocześnie w domach. Posiadamy nowoczesne wykładziny w płytkach oraz rolkach, które pozwalają na zapewnienie dużej wygody w ramach montażu. Wszystkie wykładziny są również wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

Wykładziny dywanowe

W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wykładziny, które w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić w szerokim asortymencie. 

Posiadamy zarówno wykonane z naturalnych a także sztucznych materiałów. Jednocześnie zapewniamy zarówno nowoczesne oraz klasyczne stylistycznie wyroby wykładzinowe, które jednocześnie możemy w naszej firmie dopasować w pełni do oczekiwań naszych klientów zarówno w zakresie wytrzymałości a także odporności na ścieranie, na uszkodzenia mechaniczne. 

W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykładziny dywanowe (http://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/dywanowe) zarówno do pomieszczeń w domach, mieszkaniach a jednocześnie możemy również zapewnić wykładziny do pomieszczeń biurowych, użyteczności publicznej, gdzie niezbędne jest oferowanie takich wykładzin, które są odporne na działanie intensywnego ruchu. 

W naszej firmie posiadamy również doświadczenie na rynku, które pozwala nam zarówno dopasować do oczekiwań naszych klientów stylistycznie poszczególnych wykładzin a jednocześnie możemy również zapewnić bardzo krótkie terminy realizowania zamówień a także wykonanie również fachowego montażu.

Podobne firmy

Strona Plastiflora

Plastiflora

Dodano: 01.02.2017

Funkcjonujemy na polskim rynku już od 30 lat od samego początku działalności zajmując się tworzeniem wysokiej jakości artykułów florystycznych. W naszych produktach korzystamy z...

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 13.03.2014
Dbając o działalność naszej firmy, realizujemy najśmielsze oczekiwania klientów, którym w głównej mierze zależy na profesjonalnym zabezpieczeniu swojej posiadłości, budynku czy innego...
Więcej o firmie: Telewizja przemysłowa, Kamery IP
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 21.02.2015
Aby zapewnić Państwu zdrowe powietrze firma Venta Luftwäscher GmbH zajmuje się produkcją urządzeń do oczyszczania i nawilżania powietrza. Istniejemy na rynku od 1981 roku, więc posiadamy...
Brak obrazka

Magnat Farby

Dodano: 20.08.2013
Farby Magnat – nowa odsłona Śnieżki S.A. Magnat to obecnie jedna z lepszych i zarazem bardziej docenianych na rynku serii farb i lakierów, jakie oferuje klientom wytwórnia Śnieżki S.A. w...

Korzyści z lakierowania drewna

Drewno wykorzystuje się bardzo chętnie w wykończeniu różnorodnych przestrzeni, czy to biurowych, czy mieszkalnych.

więcej

Odpowiednie zabezpieczenie drewna

Chcąc zabezpieczyć drewniane elementy na zewnątrz, konieczne jest poznanie kilku prostych zasad. Bez żadnej impregnacji nie można liczyć, że za rak drewno nadal będzie w świetnym stanie.

więcej

Urządzamy pokój dziecięcy

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce. Dziecko musi się w nim czuć dobrze i swobodnie, a przy tym być bezpieczne. Jest to przestrzeń zabawy i nauki oraz odpoczynku.

więcej

Lakierowanie czy olejowanie?

Konserwowanie drewna jest koniecznością, do której nikogo nie trzeba przekonywać. Chroni powierzchnię przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi oraz destrukcyjnym działaniem wielu czynników.

więcej